BackendFrontendİnternet
Trend

Lise ve Üniversite Öğrencileri İçin Ücretsiz HOSTING!


Hosting nedir?

Hosting ve internet siteleri hakkında bir benzetme yapıcak olursak, internet siteleri okul panolarındaki duyuru afişlerine benzerler. Duyuru afişinin görünebilmesi için bir pano olması gerekir ve bu afiş pano aracılığı ile okulda sergilenir. İşte hostingler‘de bu okul panolarına benzerler. İnternet sitemizi yayınlayabilmemiz için hostinglere ihtiyaç duyarız.

Nasıl ücretsiz hosting sahibi olurum?

Türkiye’nin önde gelen Hosting ve Domain firması olan TurkTıcaret.net, lise ve üniversite öğrencilerine özel 1350TL değerindeki hosting paketini hediye ettiklerini duyurdu.

Öğrencilere özel bu hosting paketinden yararlanmak için bu linke tıklayabilirsiniz.

Hosting paketini ücretsiz almak için gereken tek şart, yukarıdaki kampanya linkinden öğrenci başvurusu yapıp onay aldıktan sonra turkticaret.net üzerinden domain satın almanız. Ardından sepetinize “Bireysel Ekonomik Hosting” paketini ekleyerek ücretsiz sahip olabilirsiniz.

  • Lise ve Üniversite Öğrencileri İçin Ücretsiz HOSTING!

Kaynak
HostingerTürkTicaret.Net
Daha Fazla Göster

halilemre

Ailesinin ilk çocuğu olarak, 18 Mart 2003'de Altınekin / Konya'da dünyaya geldi. Küçük yaşlarda bilgisayarla tanıştı ve aradadığı oyuncağı buldu. Lise eğitimini Konya'da tamamladı ve şu anda Necmettin Erbakan Üniversitesi "Matematik ve Bilgisayar Bilimleri" bölümünde okuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu